Kāda ir labāka - sausā vai mitrā barība?

Daudzi mīluļu īpašnieki jautā: "Kāda barība ir labāka manam sunim - sausā vai mitrā?" Pareizā atbilde ir abas! Gan sausajai, gan mitrajai barībai ir dažādas priekšrocības, tieši tāpēc PEDIGREE® izstrādātāji iesaka saimniekiem ikdienā nodrošināt saviem suņiem jauktu barību.

Ko nozīmē jauktā barošana?

Jauktā barošana nozīmē uzturu, kurā ir apvienota pilnīga un balansēta sausā un mitrā barība. Nodrošinot sunim jauktās barošanas režīmu katru dienu, jūs varēsiet justies lepni zinot, ka savam draugam nodrošināt sausās un mitrās barības sniegtās priekšrocības, kas var labvēlīgi ietekmēt viņa vispārējo labsajūtu.

Jauktās barošanas priekšrocības

Sausā barība sniedz daudz priekšrocību suņa veselībai, ieskaitot koncentrētu enerģijas avotu un kraukšķīgu tekstūru, kas palīdz uzturēt jūsu mīluļa mutes dobuma veselību. Iekļaujot mitro barību ikdienas barošanas režīmā, jūs varat sniegt sava mīluļa uzturam papildu priekšrocības. Piemēram, mitrās barības augstais mitrumsaturs palīdz uzturēt veselīgu urīnizvadsistēmas un pareizu orgānu darbību. Turklāt jūsu suņa iemīļotajā mitrajā barībā ir mazāk kaloriju nekā sausajā barībā.

Kāpēc suņiem tā patīk

Atkarībā no jūsu suņa vecuma un izmēra, košļāšana tam var sagādāt grūtības. Mitrajai barībai ir mīkstāka tekstūra, ko tāpēc ir vieglāk sakošļāt. PEDIGREE® sausā barība ir koncentrēts uzturvielu avots. Gan mitrās, gan sausās barības apvienojums ir īpaši ieteicams kucēniem un novecojošiem suņiem, jo parasti tiem ir grūtāk barību sakošļāt.

Sajauciet tās kopā

Vai jums pašiem neapnīk vienveidība? Arī suņiem ir tāpat! Tieši tāpēc piedāvājiet viņiem garšu un tekstūru dažādību, kas apmierinās pat visizvēlīgākos ēdājus un iedrošinās viņus ķerties pie maltītes. PEDIGREE® izstrādātāji piedāvā plašu produktu un garšu klāstu, kas palīdzēs suņiem sniegt interesantas un uzturvielām bagātas maltītes katru dienu.

Kā veikt pāreju uz jaukto barību

Apsverat iespēju pāriet uz suņa jauktās barības plānu? Tas ir lieliski! Iepazīstinot suni ar jaunu barību, ir ieteicams izvairīties no krasām izmaiņām. Tā vietā veiciet šo pāreju pakāpeniski. Gluži tāpat kā cilvēkiem, arī suņiem nepieciešams zināms laiks, lai pielāgotos izmaiņām. Tomēr PEDIGREE® ražotāji šo pāreju ir padarījuši vienkāršu.

Kad to vajadzētu sākt?

Līdzsvarotam uzturam ir ļoti būtiska nozīme jūsu suņa vispārējai veselībai un labsajūtai jau no pirmās dienas. Tomēr, ja jūsu suns līdz šim ir ēdis tikai sauso barību, tad mēs esam izstrādājuši ieteicamo pāriešanas stratēģiju, lai palīdzētu jums suni pakāpeniski pieradināt pie mitrās barības.

Pāriešana

Sāciet pāriešanu no sausās uz jaukto barību, pamazām aizvietojot daļu sausās ar mitro barību. Tam būtu jānotiek pakāpeniski vairāku dienu laikā pakāpeniski palielinot mitrās barības attiecību. Pārliecinieties, ka sausās un mitrās barības attiecība ir saskaņā ar norādījumiem uz barības iepakojuma.

Ieteikumi barošanai

Jauktā barošana obligāti nenozīmē, ka mitrā un sausā barība ir jāpasniedz vienā bļodā. Kamēr vien jūs suņa ikdienas uzturā iekļaujat gan mitro, gan sauso barību, jūs nodrošināt sunim abu barību sniegtās priekšrocības.

Daži veidi, kā jūs varat izveidot režīmu, ir pasniegt sunim sauso barību no rītiem un mitro barību vakarā, VAI mitro barību izmantot kā virsējo maltītes slāni sausajai barībai. Pasniedzot mitro barību kā virsējo slāni sausajai, tas būs labs iedrošinājums sunim izēst visu bļodas saturu. Tomēr ir svarīgi ievērot barošanas norādījumus uz iepakojuma.

Noderīgi produkti

PEDIGREE® izstrādātāji piedāvā plašu pilnīgas un balansētas sausās un mitrās barības klāstu visu vecumu, dzīves posmu un izmēru suņiem, lai palīdzētu tiem uzņemt visas uzturvielas, kas suņiem nepieciešamas un pasakainu garšu, kas tiem ļoti patīk!

Katrs suns ir pelnījis labāko barību
Katrs suns ir pelnījis labāko barību
DentaStix katram sunim
DentaStix katram sunim
Pedigree® suņu barība
Pedigree® suņu barība
Jautājumi un atsauksmes
Jautājumi un atsauksmes