Drošība un rūpes

Kucēns jau no dabas ir ziņkārīgs un vēlas rotaļāties. Ziņkārība var būt bīstama, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai Jūsu māja būtu droša. Pieradiniet savu kucēnu pie regulāras aprūpes.

Drošība

Vai jūsu mājas kucēnam ir drošas? Novāciet visas potenciāli bīstamās lietas, kas varētu būt kucēnam pa tvērienam, it īpaši kurpes, elektrības vadus, mazgāšanas un balināšanas līdzekļus, alkoholiskos dzērienus un tīrāmos šķīdumus. Arī daži augi ir bīstami: lilijas, filodendroni, poinsetijas un dīfenbahijas var būt indīgas jūsu kucēnam. Novērtējiet potenciālās briesmas ārpus mājas rotaļu laukumos un nekad neatstājiet kucēnu ārā vienu pašu (ja jums nav iežogots un drošs pagalms, kur kucēns var rotaļāties viens).

Kopšana

Regulāra kopšana veicina jūsu kucēna ādas un apmatojuma veselību un sagatavo to vizītēm pie veterinārārsts. Ikdienas ķemmēšana palīdz atbrīvoties no izkritušā apmatojuma un pasargā arī jūsu mēbeles. Veterinārārsti iesaka tīrīt suņa zobus katru dienu, lai izsargātos no periodontālām slimībām. Iemāciet savam sunim priecāties par kopšanas procedūrām, izmantojot gardumus, rotaļas, uzslavas un mīlestību.

Drošības un kopšanas pamatnosacījumi

1. Aizvāciet visas bīstamās lietas un vielas, kas ir sunim pa tvērienam.
2. Neatstājiet kucēnu bez uzraudzības.
3. Ķemmējiet kucēnu katru dienu.
4. Apgrieziet kucēna nagus reizi divās vai trijās nedēļās.
5. Tīriet kucēna zobus katru dienu.

Katrs suns ir pelnījis labāko barību
Katrs suns ir pelnījis labāko barību
DentaStix katram sunim
DentaStix katram sunim
Pedigree® suņu barība
Pedigree® suņu barība
Jautājumi un atsauksmes
Jautājumi un atsauksmes