Waltham centrs

Kopš 1960. gadiem zinātniskie pētījumi, kas ir saistīti ar suņu veselību un barošanu, ir veikuši milzīgus attīstības lēcienus. Un tikai uz priekšu un uz priekšu. Mēs ar lepnumu paziņojam, ka šī zinātniskā pētījuma priekšgalā ir WALTHAM® mājdzīvnieku veselības un barošanas centrs (tā nosaukums ir radies pēc Leicestershires pilsētiņas, kurā atrodas Pedigree™ UK galvenā mītne).

Vēl lepnāki mēs esam par to, kā mēs veicam savus zinātniskos darbus. Suņus, kurus mēs izmantojam zinātniskajiem pētījumiem, mēs uzskatām par mūsu sadarbības partneriem – un mēs esam pierādījuši, ka šī pieeja atmaksājas ar uzviju. Priecīgi un sadarbībai gatavi suņi, kas tiek audzēti kā iemīļotie dzīvnieki, palīdz mums uzzināt, kas ir labākais risinājums arī jūsu mīluļiem.

Mūsu laboratorijā tiek veikti zinātniskie pētījumi pasaules līmenī daudzās nozarēs. Papildus citiem pētījumiem, mūsu laboratorijā tiek pētīti veidi, kādos uzlabot suņu veselību ar antioksidantu, probiotiku un pārtikas enerģijas optimizācijas palīdzību. Sadarbojoties ar dažādās pasaules vietās esošām universitātēm un institūtiem, mēs ātri sasniedzam precīzus rezultātus, turklāt, sadarbojamies ar ļoti nelielu suņu skaitu.

Šobrīd mūsu fantastiskajā mājiņā dzīvo apmēram 150 suņi un 230 kaķi, par kuriem rūpējas vairāk nekā 100 apmācīti speciālisti. Suņi tiek izvesti pastaigāties katru dienu divas reizes un viņu spēļlaukumā ir izveidots īpašs ožu attīstošs dārzs, kurā ostīšanai ir daudz dažādu smaržu. Mūsu suņi dienas laikā var vairākas stundas uzturēties kopā ar cilvēkiem, viņiem tiek organizētas piepūli prasošas nodarbes, kā, piemēram, agility un flyball treniņi, kā arī mūsu suņi bieži un bez pavadiņas var spēlēties pie strūklakām. 2003. gadā mēs pat uzstādījām pasaules rekordu suņu paklausībā: mūsu WALTHAM komanda panāca, ka 76 suņi vienlaicīgi tika nolikti sēdēt un nosēdēja pat divas minūtes.

Mūsu pasaules rekorda mērķis nav bijis uzmanības gūšana. Zinātniskajā darbā dažkārt ir īpaši svarīgi, lai suns mierīgs un atslābinājies sēdētu uz vietas – piemēram, tad, kad gribējām zināt, cik daudz ūdens izdalās no ķermeņa caur suņa ādu. (Šī pētījuma rezultātā tika izstrādāta suņu barība, kas uzlabo ādas stāvokli un piešķir kažokam spīdumu.)

Mūsu pieeja (gādīga zinātne) var nozīmēt, ka zinātnisko darbu veikt ir sarežģītāk. Bet, pateicoties tam, mūsu zinātniskais darbs vēl vairāk izceļas starp pārējiem pētījumiem, un strādāšana WALTHAM uzņēmumā sagādā lielu gandarījumu.
 

Katrs suns ir pelnījis labāko barību
Katrs suns ir pelnījis labāko barību
DentaStix katram sunim
DentaStix katram sunim
Pedigree® suņu barība
Pedigree® suņu barība
Jautājumi un atsauksmes
Jautājumi un atsauksmes