Rotaļu un augšanas enerģijas avots

Mazam rotaļīgam kucēnam vajag daudz enerģijas, tāpēc jums jābūt ļoti uzmanīgiem, barojot savu kucēnu. Kucēnam nepieciešama enerģija ne tikai rotaļām, bet arī augšanai pirmajos divos dzīves gados atkarībā no šķirnes. Pirmajās dzīves nedēļās kucēns pārticis no mātes piena. Tagad kvalitatīvas barības nodrošināšana būs jūsu uzdevums.

Kucēnam nepieciešamas tādas pašas pamatbarības vielas kā pieaugušam sunim, pat vairāk. Barības vielu daudzums ir jākontrolē, jo kucēna vēders vēl nav pilnīgi attīstījies un nespēj sagremot barību tik efektīvi kā pieaugušam sunim.

Porcijas

Porcijas ir atkarīgas no kucēna vecuma, šķirnes, fiziskās aktivitātes un rakstura. Katram kucēnam ir individuālas vajadzības, kas vairāk vai mazāk atbilst ieteicamajam daudzumam. Atcerieties, ka suņiem patīk garda barība, tāpēc kucēnam vajadzētu dot gan sauso, gan mitro barību.

Barošanas kārtība

Kā likums kucēnam vajadzīgs tāds barības daudzums, ko tas spēj apēst vienā reizē. To sadala līdzīgās daļās un piedāvā visas dienas garumā. Dodiet savam kucēnam sabalansēto barību četras reizes dienā, kamēr kucēns sasniedz 3 mēnešu vecumu, un trīs reizes dienā līdz 6 mēnešu vecumam. Pēc tam kucēnu jābaro divas reizes dienā. Dodiet savam kucēnam apmēram 30 minūtes laika, lai notiesātu maltīti. Pārpalikušo barību savāciet. Katrā ēdienreizē dodiet svaigu barību, un pārliecinieties, ka kucēnam vienmēr pieejams svaigs dzeramais ūdens.

Pāriešana uz pieauguša suņa barību

Kad pāriet no kucēna barības uz barību pieaugušam sunim? Visā visumā kucēns var ēst Pedigree® Junior sabalansēto barību visu augšanas periodu. Pārejai no kucēna barības uz pieauguša suņa barību jābūt pakāpeniskai, kamēr kucēns izaug pilnā augumā. Atkarībā no šķirnes, tam vajadzēs laiku no deviņiem mēnešiem līdz pat diviem gadiem.

Katrs suns ir pelnījis labāko barību
Katrs suns ir pelnījis labāko barību
DentaStix katram sunim
DentaStix katram sunim
Pedigree® suņu barība
Pedigree® suņu barība
Jautājumi un atsauksmes
Jautājumi un atsauksmes