Veselība

Kucēnam jāapmeklē veterinārārsts jau pašā dzīves sākumā. Tas ir pirmais un svarīgākais posms rūpēs par jūsu kucēna veselību un labsajūtu. Drīz vien pēc pirmās vizītes jūs varat sākt rūpēties par tā labsajūtu mājās.

Kucēna pirmā pārbaude

Veterinārārsts veiks jūsu kucēnam pilnu veselības apskati un sastādīs vakcināciju grafiku jau pirmajā vizītē. Lielāko daļu vakcīnu saņem pirms četru mēnešu vecuma. Svarīgi: kamēr jūsu kucēns nav saņēmis visas savas vakcīnas, tas ir uzņēmīgs pret nopietnām un dzīvībai bīstamām slimībām un nedrīkst kontaktēties ar citiem suņiem.

Veselības pārbaude mājās

Pēc tam, kad jūsu kucēns saņēmis vakcīnas, jums vajadzētu veikt dažādus veselības aizsardzības pasākumus arī mājās. Tas jums palīdzēs laikus pamanīt problēmu un varēsiet savlaicīgi aizvest savu četrkājaino draugu pie veterinārārsta.

Esiet uzmanīgi, ja pamanāt neparasta apsārtuma pēdas, sāpes, izdalījumus vai smaku. Apskatiet kucēna muti un zobus, lai sagatavotu viņu zobu pārbaudēm nākotnē. Kārtīgi apskatiet acis, ausu iekšpusi un ādu vairākās vietās. Atklājot mazu vainu, jūs varat izvairīties no daudz nopietnākām veselības problēmām.

Katrs suns ir pelnījis labāko barību
Katrs suns ir pelnījis labāko barību
DentaStix katram sunim
DentaStix katram sunim
Pedigree® suņu barība
Pedigree® suņu barība
Jautājumi un atsauksmes
Jautājumi un atsauksmes