Rotaļas un vingrinājumi

Kurš spēj atteikt kucēnam rotaļas? Kucēniem patīk rotaļāties tāpat kā bērniem. Vai zinājāt, ka tiem nepieciešami regulāri vingrinājumi? Rotaļas saglabā kucēna prātu modru, vingrinājumi uztur viņa fizisko formu un pasargā no aptaukošanās, kā arī no nejaukas uzvedības.

Ikdienas vajadzības

Katru dienu ieplānojiet 20 minūtes, ko veltīt sava kucēna rotaļām. Tas palīdzēs nostiprināt saiti starp jums un kucēnu, un palīdzēs sunim vieglāk kontaktēties ar cilvēkiem. Spēlējiet pakaļdzīšanos, priekšmeta ķeršanu vai metiet bumbiņu. Izmēģiniet dažādas rotaļlietas. Jūs drīz sapratīsiet, kas jūsu kucēnam patīk.

Jūsu kucēnam katru dienu 20-30 minūtes ir nepieciešami vingrinājumi. Kucēnam būs noderīgi iepazīt jaunas vietas un skaņas. Vingrinieties ar suni dažādās vietās un ņemiet vērā kucēna vēlmes. Piemēram, mežā pastaigājieties tik lēni, cik to vēlas suns. Vingrinājumu ilgums ir atkarīgs individuāli no katra kucēna, kā arī no šķirnes. Ja kucēns vēl nav gadu vecs, tam nevajadzētu staigāt pie saites lielus attālumus.

Košļāšana

Rotaļas un vingrinājumi var palīdzēt novērst kucēna noslieci košļāt dažādas lietas zobu augšanas periodā (starp 3 un 6 mēnešu vecumu). Dodiet savam kucēnam dažādas rotaļlietas un uzslavējiet to, kad tas košļā rotaļlietas. Dodiet košļājamas rotaļlietas un bieži mainiet tās, jo kucēnam ātri kļūst garlaicīgi. Ja ieraugāt, ka kucēns košļā kaut ko aizliegtu, sasitiet plaukstas, lai pārsteigtu kucēnu un sakiet „nē!” Nomainiet neatļauto objektu ar košļājamo rotaļlietu un uzslavējiet kucēnu, kad tas spēlējas pieņemami.

Rotaļu un vingrinājumu pamatnosacījumi

1. 20 minūtes rotaļu katru dienu
2. 20 – 30 minūtes vingrinājumu katru dienu
3. Dažādas rotaļlietas
4. Kucēna kakla siksna un neilona vai ādas saite
 

Katrs suns ir pelnījis labāko barību
Katrs suns ir pelnījis labāko barību
DentaStix katram sunim
DentaStix katram sunim
Pedigree® suņu barība
Pedigree® suņu barība
Jautājumi un atsauksmes
Jautājumi un atsauksmes