Drošība un rūpes

Kucēns jau no dabas ir ziņkārīgs un vēlas rotaļāties. Ziņkārība var būt bīstama, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai Jūsu māja būtu droša. Pieradiniet savu kucēnu pie regulāras aprūpes.

Lasīt vairāk ›

Suņa dzīve

Beidzot viņš ir mājās. Tavs jaunais kucēns. Ar lielām, mirdzošām acīm viņš brīnās par visu sev apkārt. Viss viņam ir jauns un interesants, taču tajā pat laikā nedaudz biedējošs. Varbūt tāpat kā Tev – jaunajam suņa īpašniekam.

Lasīt vairāk ›

Atbildīgs saimnieks

Jūsu suns var būt brīnišķīgs sabiedrotais, bet Jums kā suņa saimniekam jāuzņemas zināma atbildība suņa un arī sabiedrības priekšā. Uzvedības pamatlikumi šeit ir tie paši.

Lasīt vairāk ›

Rotaļas un vingrinājumi

Kurš spēj atteikt kucēnam rotaļas? Kucēniem patīk rotaļāties tāpat kā bērniem. Vai zinājāt, ka tiem nepieciešami regulāri vingrinājumi? Rotaļas saglabā kucēna prātu modru, vingrinājumi uztur viņa fizisko formu un pasargā no aptaukošanās, kā arī no nejaukas uzvedības.

Lasīt vairāk ›

Jauns, bezrūpīgs un nesavaldīgs

Apmācību vajadzētu sākt savlaicīgi. Savos pirmajos dzīves mēnešos kucēns jau instinktīvi vēlas saņemt no jums norādījumus. Vieglāk ir sākt apmācību, kad kucēns vēl ir jauns, pirms tas nav apguvis sliktus ieradumus.

Lasīt vairāk ›

Neatlaidīga riešana

Jūsu suņa repertuārā ir ducis dažādu rējienu, un katram no tiem ir līdz 40 dažādām nozīmēm. Bet vai jums patiešām interesē atšķirība starp „vaukšķi, kam seko gaudošana” un „ trīs rūcieni plus smilkstēšana”, ja šī nepārtrauktā skaņa liek jums rāpot pa sienām?

Lasīt vairāk ›

Mazi padomi suņa kopšanā

Regulāra kopšana ir svarīga, lai jūsu suns izskatītos un justos labi. Šis process starp jums abiem var radīt īpašu saiti, un tādējādi tā būs laba iespēja pārbaudīt suņa apmatojumu un ādu, lai laikus pamanītu apsārtumu, brūces un parazītus.

Lasīt vairāk ›

Veselība

Kucēnam jāapmeklē veterinārārsts jau pašā dzīves sākumā. Tas ir pirmais un svarīgākais posms rūpēs par jūsu kucēna veselību un labsajūtu. Drīz vien pēc pirmās vizītes jūs varat sākt rūpēties par tā labsajūtu mājās.

Lasīt vairāk ›

Rotaļu un augšanas enerģijas avots

Mazam rotaļīgam kucēnam vajag daudz enerģijas, tāpēc jums jābūt ļoti uzmanīgiem, barojot savu kucēnu. Kucēnam nepieciešama enerģija ne tikai rotaļām, bet arī augšanai pirmajos divos dzīves gados atkarībā no šķirnes. Pirmajās dzīves nedēļās kucēns pārticis no mātes piena. Tagad kvalitatīvas barības nodrošināšana būs jūsu uzdevums.

Lasīt vairāk ›
Katrs suns ir pelnījis labāko barību
Katrs suns ir pelnījis labāko barību
DentaStix katram sunim
DentaStix katram sunim
Pedigree® suņu barība
Pedigree® suņu barība
Jautājumi un atsauksmes
Jautājumi un atsauksmes