Pedigree® sausā barība

Mēs, Pedigree saime, uzskatām, ka katrs suns ir pelnījis pilnvērtīgu barību, kas palīdz būt veselam un laimīgam visas dzīves laikā. Pamatojoties uz daudzu gadu pieredzi, suņu speciālisti var apgalvot, ka veselam sunim ir četras vispārējās vajadzības: laba gremošana, labā stāvoklī āda un spalva, spēcīga imūnsistēma un laba mutes higiēna. Tādēļ jaunā PedigreeVitalProtection sausā barība koncentrējas uz visiem četriem minētajiem suņa veselības aspektiem. Jaunā PedigreeVitalProtection suņu barība palīdz nodrošināt Jūsu suņa veselību no mitrā purniņa līdz pat astes galiņam.

MUTES HIGIĒNA
Katrs suns ir pelnījis tādu muti, kas ļauj tam justies priecīgam. Tā kā suņu dzīves labklājība ir atkarīga no viņu mutes dobuma stāvokļa, kā arī īpaši svarīga ir zobu un smaganu veselība, tad mēs esam izstrādājuši graužamus kauliņus, kas palīdz suņiem attīrīt zobus un uzturēt veselīgas smaganas.
GREMOŠANA
Katrs suns ir pelnījis veselu vēderu. Līdzīgi cilvēkiem, suņiem ir nepieciešams sabalansēts uzturs, kas satur šķiedrvielas. Pateicoties uzlabotajam šķīstošu un nešķīstošu šķiedrvielu maisījumam, jaunā Pedigree sausā barība uztur kārtībā gremošanas sistēmu un nodrošina optimālu uzturvielu uzņemšanu.
ĀDA UN SPALVA
Katrs suns ir pelnījis tādu izskatu un pašsajūtu, kas atspoguļo viņa labo veselību. Mūsu recepšu sastāvā ir saulespuķu eļļa un cinks, kas acīmredzami uzlabo jūsu suņa ādas un spalvas stāvokli.
IMUNITĀTE
Katram sunim ir nepieciešama papildus aizsardzība. Suņiem patīk apostīt visas lietas un vietas, tieši tādēļ šai aizsardzībai un spēkam būtu jānāk no iekšpuses – no veselas imūnsistēmas. Jaunās Pedigree sausās barības satur E-vitamīnu – antioksidantu, kā arī minerālvielas, kas palīdz stiprināt suņa imūnsistēmu.


 

Katrs suns ir pelnījis labāko barību
Katrs suns ir pelnījis labāko barību
DentaStix katram sunim
DentaStix katram sunim
Pedigree® suņu barība
Pedigree® suņu barība
Jautājumi un atsauksmes
Jautājumi un atsauksmes